Kasy fiskalne

Przeznaczone do pracy w punktach handlowo-usługowych kasy fiskalne są w pełni kompatybilne z oprogramowaniem sprzedażowym. Nasza propozycja obejmuje sprzęt renomowanych marek, takich jak Posnet i Novitus, a także innych producentów. Oferowane urządzenia cechują niewielkie gabaryty zapewniające możliwość transportowania, pełna funkcjonalność i wyposażenie w praktyczne aplikacje, a przy tym łatwość obsługi. Znajdują zastosowanie zarówno w małych, prywatnych sklepach, jak i większych marketach a nawet restauracjach. Naszą ofertę w tym zakresie uzupełniają niezwykle funkcjonalne drukarki do paragonów oraz faktur VAT.


W ramach pełnej obsługi naszych klientów świadczymy dodatkowo następujące usługi:

- przekazanie przyszłemu użytkownikowi wszelkich informacji związanych z dopełnieniem obowiązku fiskalizacji zgodnie z przepisami Ministerstwa Finansów,
- pomoc przy wyborze urządzenia odpowiedniego do charakteru prowadzonej przez Państwa działalności,
- wypełnienie wszystkich niezbędnych dokumentów,
- dostarczenie kasy na wskazane miejsce,
- instalacja i szkolenie personelu,
- wprowadzenie listy towarowej,
- fiskalizację kasy,
- okresowe obowiązkowe przeglądy techniczne,
- serwis na żądanie zgodny z przepisami,
- materiały eksploatacyjne,
- szkolenia dla pracowników naszych klientów, zarówno grupowo jak i indywidualnie,
- stała opieka serwisowa kas fiskalnych.

Drukarki fiskalne

Urządzenia te są dedykowane do pracy w punktach prowadzących handel oraz świadczących usługi. Wyróżnia je pełna kompatybilność z programami do prowadzenia sprzedaży. Drukarki fiskalne dostępne w naszym asortymencie to markowy sprzęt cenionych producentów, wśród których znajdują się: Novitus, Elzab, Emar, Elo czy Posnet. Produkty te wyróżniają się kompaktowymi rozmiarami, które ułatwiają ich transport oraz zwiększają funkcjonalność. Jesteśmy przekonani, że oferowane drukarki sprawdzą się zarówno w małych firmach, jak również w dużych przedsiębiorstwach i supermarketach.