Pieczątki

Oferujemy Państwu pieczątki wykonane metododą laserową, typowe na automatach produkcji krajowej i zagranicznej renomowanych firm: WAGRAF, TRODAT, COLOP oraz SHINYZe względu na wieloletnie doświadczenia w branży stemplarskiej polecamy jako opakowania wyroby firmy TRODAT.

Pieczątka firmowa to narzędzie pracy w każdej firmie , biurze, szkole czy urzędzie. Pieczątka jest również wizytówką firmy dlatego jakość odbicia nie powinna być pomijana przy jej wyborze. Urządzenia laserowe wysokiej klasy, technologie, materiały i doświadczenie którym dysponujemy gwarantują, że oferowane przez nas pieczątki firmowe będą odbijać estetycznie i czysto przez długi okres czasu. Wybierz jedną z wielu propozycji naszego sklepu. Niezależnie od ceny pieczątki u nas jakość odbicia jest zawsze doskonała. Najniższa cena i najwyższa jakość? U nas to możliwe!

Posiadamy prawie wszystkie rodzaje pieczątek, począwszy od standardowych pieczątek: firmowe, imienne, księgowe; po informacyjne, graficzne, Ex Libris, faksymilki, czy składające się z kilku kolorów.

 

 Szczegółowa oferta:

» automaty prostokątne i okrągłe

» szeroki wybór rozmiarów

» gumy do pieczątek (płytki tekstowe)

» datowniki

» numeratory

» kołki drewniane

» mini pieczątki: Mouse Stamp, Pocket Stamp

» gotowe hasł

» pieczątki kieszonkowe, lekarskie

» pieczątki UV

» pieczątki do śliskich powierzchni

 
Szybka realizacja, przystępne ceny. Zapraszamy!